Post Jobs

Doplňte si energii z přírody

Chybí vám často energie nebo jste ve stresu? Dopřejte si přírodní doping v podobě pořádné dávky energie a lepší nálady. Dodejte vašemu tělu kofein v jiné podobě než v kávě nebo v energetických nápojích, které jsou plné cukru, a sice v podobě guarana tablet Naklíčeno, které se postarají o pořádnou zásobu nové energie pro vaše vyčerpané a unavené tělo i mysl. Oproti kofeinu obsaženém v kávě nebo v iontovém nápoji je kofein v této podobě uvolňován do organismu pomaleji, což zajistí pozvolné dodání energie, která tak vydrží po delší dobu. Oproti tomu účinek kofeinu obsaženého v kávě vyprchá z těla podstatně rychleji a vy se tak po brzké době opět cítíte unaveni a bez energie.

únava a vyčerpání.jpg

Ovšem kofein není jedinou důležitou a účinnou látkou obsaženou v guarana tabletách.Mimo něj totiž obsahuje například také theofylin, theobromin a polyfenoly, které jsou známé pro své výrazné antioxidační účinky. Účinky během užívání tohoto doplňku stravy byly také zkoumány vědci, kteří došli k závěru, že dochází ke zlepšení koncentrace, nálady a také rychlosti uvažování. A navíc také další z účinků potěší především ty, kteří by rádi zhubli. Guarana totiž podporuje hubnutí, oddaluje hlad a navozuje pocit sytosti. Takže jejím užíváním můžete zabít více much jednou ranou.

odpočinek v přírodě.jpg

Potřebujete se maximálně soustředit, ale místo toho se vám zavírají oči únavou? Nechte přírodu, aby vám pomohla vypořádat se s únavou. Svěřte se do rukou přírody, která vám pomůže ve chvílích, kdy se potřebujete koncentrovat a rozhodovat o důležitých věcech, i když jste momentálně unaveni.
Nenechte únavu a vyčerpání nad vámi zvítězit. Dopřejte si přírodní dávku pořádné energie, lepšího soustředění, pozitivní nálady a vitality a mějte guaranu neustále po ruce. Může se stát vaším velkým pomocníkem ve stresujícím období a při nedostatku energie.