Post Jobs

Když vypínače, tak od firmy Schneider

Víte, v čem jsou vypínače Schneider lepší, než všechny ostatní? V každém případě se bavíme o velice kvalitních výrobcích, které vám budou dlouho sloužit, a něco vydrží. Nicméně mají ještě něco navíc – mohou vypadat přesně tak, jak chcete vy. A to bývá v této kategorii výrobků nezvykle velký problém. Jistě tu situaci znáte i vy – omalovali jste svůj byt barvami, a hledáte pěkné zásuvky a vypínače, které celkový efekt podpoří. A výsledek? Máte na výběr z bílé, béžové a šedé barvy – a to rozhodně není nabídka, která by vaše požadavky uspokojila. Pakliže sáhnete po zásuvkách a vypínačích Schneider, můžete na tyto potíže rovnou zapomenout. zelený elektro rozvaděčVe výrobní řadě unica naleznete přesně to, po čem pátráte – pestrou barevnou škálu, ze které si své elektronické pomocníky jistě vyberete, a je jedno, zda hledáte meruňkovou oranžovou anebo trávově zelenou zásuvku.
V takovém případě člověku nejde na rozum, jak je něco podobného možné. Jak to, že ostatní výrobci tak pestrou nabídku nemají? Vše je umožněno chytrým, zkrátka dobře promyšleným modulárním systémem. Ten vypadá tak, že si vybíráte univerzální strojky, na které snadno padnou libovolné jedinečné krycí rámečky. Zatímco strojky nejsou příliš variabilní, tak rámečky jsou každý jiný a jistě mezi nimi snadno najdete přesně takový, jaký právě hledáte.barevná malba na zdi
Navíc, tento systém má ještě jednu velkou výhodu, a tu pochopíte, když se rozhodnete pro změnu. Bylo by velice nepříjemné, kdybyste měli byt například plný červených zásuvek a chtěli jste stěny omalovat na zeleno – to by opravdu nevypadalo příliš dobře. Nicméně řešení je snadné – stačí ponechat strojky na místě a vybavit je novými krycími rámečky v takových barvách a tvarech, o jaké máte zájem. Je to otázka několika krátkých minut a rozhodně se přitom obejdete bez elektrikáře. A co vás navíc mile překvapí, je minimální cena.