Post Jobs

Krajky už jedině v galanterii on-line!

Krajky

Nebaví Vás stále chodit do kamenných galanterií, kde se musíte řídit otevírací dobou a ne vždy jsou všechny potřebné produkty na jedné prodejně naskladněné? Prima-obchod přichází s veškerým sortimentem na jednom jediném e-shopu.

krajkové paraple

Z kategorií je zahrnuta asi ta nejstěženější a to textilní galanterie (bytový a kuchyňský textil, flitry, glitry, jehly, keprovky, pasovky, reflexní pásky, knoflíky a zapínání, košíky a kazety, kovová galanterie, krajky a madeiry, krejčovské potřeby, křestní a smuteční doplňky, lampasy a paspulky, lisy, pistony, průbojníky a výsečníky, modistické potřeby, náplety, nažehlovací šatonové růže – hotfix, nažehlovačky, nášivky, záplaty, reflexní prvky, netkané textilie, výplně a vycpávky, nitě, nůžky a nožířské zboží, oděvní/opaskové/laclové spony, kovové ozdoby na textil, plastová galanterie, pletení a háčkování, podprsenkové/plavkové/korzetové polotovary, polotovary k výrobě kabelek/tašek/postaviček/zvířátek, popruhy, pro mazlíčky, gumy, prýmky, hadovky a borty, vyšívání, suché zipy, stuhy, špendlíky a mnoho dalšího. Mezi další kategorie spadají látky, korálky, bižuterie, módní doplňky, obaly a vybavení a nakonec tvoření a aranžování, kde si můžete vyhrát s umělými rostlinami, látkovými a umělými dekoracemi.

špagát

Krajky na prima-obchod najdete zaručeně v metráži s nejmenší možnou délkou 0,5 metru. Můžete vybírat z nabídky dvou naprosto odlišných krajek. Jedna bílá svatební krajka (100% polyester) s oboustrannou bordurou, gramáží 330 g/m2 a šíří 135 cm se bude skvěle vyjímat na svatebních šatech. Elastická krajka s květovaným designem (88% polyamid, 12% elastan), dostupná ve třech možných barvách, s gramáží 122 g/m2 a šířkou 135 cm se hodí na šaty, sukně ale i halenky. Váš výběr si nemusíte nutně nechávat zaslat poštou, protože prima-obchod.cz nabízí až 250 míst k vyzvednutí!