Post Jobs

V laser aréně zapomenete na starosti všedních dnů

Zažít jednou za čas pořádnou střílečku vám prospěje! Nevěříte? Je to skvělá zábava i pro všechny ty, kteří odmítají násilí, tím spíše, že pokud jde o laserovou zábavu, tak ta v sobě nic násilného nenese, i když se pohybujete s maketou pistole a vaším hlavním cílem je udělat maximální počet zásahů do vesty soupeře.

billboard-right

Hlavní je ovšem to, že laser game Praha v sobě spojuje pořádnou dávku pohybu, napětí a legrace a zaplní vaše cévy adrenalinem, takže vás vyburcuje k pořádným výkonům. A tato směsice je ideální pro to, abyste si dokonale odpočinuli od všeho, co vás trápí a vyčistili svou hlavu.

Proto neváhejte a co nejdříve si na webových stránkách zarezervujte svůj čas v aréně https://www.lazerfunpraha.cz, abyste si mohli vybít přebytek energie, která se ve vás nahromadila. Vezměte s sebou své přátele, rodinu anebo klidně i jiný tým a uvidíte, že vás taková akce pořádně stmelí. Vybírat můžete z jedenácti herních módů a dvou typů arén, buď v podobě tajemného bludiště anebo aztéckých ruin, což vám nabízí bohatou škálu možností se výborně bavit a hra se vám jen tak neomrzí.

Pokud se na laserovou střílečku chystáte poprvé, můžete si vše dopředu prohlédnout pomocí virtuální prohlídky, která vám tuto hru ještě více přiblíží. Navíc není potřeba, abyste měli nějakou speciální kondici anebo pohybové či jiné nadání. Celou věc si užijete v každém věku, ať už jste žena anebo muž. A dokonce i po hře můžete ještě dlouho sdílet své zážitky v příjemném prostředí zdejšího baru.
Všechny motoristy zajisté potěší i fakt, že parkování budou mít bez problému zajištěno v areálu podniku anebo případně v prostorách nákupní galerie. A čím víckrát budete hrát, tím získáte výhodnější cenu, protože členství v Laser Game Praha se vyplatí.

IMG_8139

Jestliže vás tato zábava osloví, tak ji nezapomeňte využít také jako jedinečný dárek pro vaše blízké prostřednictvím dárkového poukazu.