Post Jobs

Hypotéka bez registru

Pod názvem hypotéka bez registru se skrývá finanční možnost, jak získat peníze, ale tato možnost je pouze pro podnikatele.
Hypotéky bez registru jsou vhodné pro lidi OSVČ, pro soukromé podnikatele i pro všechny firmy. Peníze z tohoto úvěru se následně vkládají do podnikání.
trávník před domem.jpg
A to formou:
1. Můžete s nimi zaplatit staré dluhy.
2. Peníze použijete na doplatky například sociálního a zdravotního, daní nebo dalších výdajů.
3. Zaplatit můžete dodavatelům, uhradíte staré závazky.
4. Vhodné i pro exekuce.
uzavření obchodní dohody.jpg

Pokud vám banka odmítne dát půjčku, je to většinou z toho důvodu, že máte špatné registry. Banky si totiž tvrdě hlídají svá pravidla, a proto mají povinnosti, které musí dodržovat. Ovšem v nebankovním sektoru se s takovými povinnostmi nesetkáte a proto je v našem i vašem zájmu, že dokážete splácet hypotéku a proto půjčujeme i lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků. Většinou se totiž jedná o nějaký starý prohřešek a ten třeba vůbec neomezuje vaši schopnost v dnešní době splácet své závazky https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.

Specializujeme se klienty, kteří již mají nějaké problémy

Neztrácejte naději, naše společnost se specializuje na klienty, kteří mají problémy, exekuce nebo mají záznamy v registrech. Proto jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli nebankovní formou půjčku.
Peníze získáte bez zbytečného papírování a velice rychle. Stačí, když nám zašlete pár fotografií vaší nemovitosti. Dostat můžete až 70 % odhadní ceny nemovitosti. Nevadí ani nízké daňové přiznání.
§ Konkurujeme v této oblasti bankám, poskytneme velice nízké splátky i úrokovou sazbu, která se podobá té v bance. Jednáme velice rychle, vašim případem se okamžitě budeme zabývat. Poptávka je však nezávazná, takže si můžete nechat vypracovat třeba jen návrh vaší hypotéky. Splácet můžete až 30 let. Hypotéky navíc schvalujeme do 24 hodin. Zašlete nám fotografie vaší nemovitosti a peníze budete moci použít na cokoliv, co budete potřebovat.