Post Jobs

Jak na Facebook video do kapsy?

Fenomén, který si před lety Mark Elliot Zuckerberg a Eduardo Luiz Saverin jen stěží mohli představit, jak změní virtuální svět. Na počátku byla vize a cíl, neskutečná víra v ně. A hlavně spousta tvrdé práce.

Facebook původně určený studentům Harvardovy univerzity si raketově získal oblibu milionů lidí takřka po celém světě. Vždyť hned v začátcích svého vzniku, během jednoho roku od září 2006, do září 2007 se v žebříčku nejnavštěvovanějších internetových stránek vyšvihl z 60 na 7 místo. Neskutečný zlom ve světě zábavy, zdílení příběhů, fotografií facebook videí downloader, prakticky změnil život a pohled na virtuální svět většiny lidí.

Facebook videa

Facebook videa se stala neodmyslitelnou dominantou této platformy. Rodinné oslavy, veselé i méně úsměvné příhody z běžného života každého z nás, karamboly v zaměstnání, či na silnici. Vtipné skeče, či sestřih nejlepších filmových hlášek. Sportovní videa z cela jiného úhlu pohledu, které se do televizních přijímačů nedostanou. Spousta video receptů, cvičení, přednášek o zdravém životním stylu. Exotických až svůdných videí zde taky není pomálu. A rozhodně tento výčet kategorií nekončí.

A teď se přiznejte, kdo z vás se nikdy „nezakoukal“ do displeje svého telefonu s tím, že propásl nějakou svou drobnou povinnost? Ne, opravdu nemusíte odpovídat nahlas. Stačí nepatrné přikývnutí.

sleduj facebook

A proč teda nemít ty nejlepší Facebook videa kdykoli u sebe – v kapse?

Facebook video downloader, zcela jednoduchý nástroj, kde během pár vteřin máte staženo i v HD kvalitě přesně to, čím se rádi zabavíte, či poučíte při volných chvilkách. Už žádné hledání konkrétního videa na fb platformě. Žádné zklamání, jestliže ono video bylo již smazáno. A situace, kdy doslova potřebujete ukázat přátelům konkrétní video a vaše připojení není spolehlivé, je doslova katastrofická situace. Facebook video downloader vám otevře nové dveře do virtuální zábavy i v situacích, kdy nejste on-line.

Sledováním Facebook videí i off – line režimu, poskočí opět o malý kousek ve vývoji tohoto světa dopředu. A i když na začátku nikdo netušil, jak a kterým směrem se Facebook bude ubírat, jistým faktem je, že právě díky malým krůčkům se dostává za hranice představ i jejich zakladatelům.