Post Jobs

Je libo větší byt?

Panelové byty jsou nejčastějším místem, kde obyvatelé Čech bydlí. Většina jich ale nemá prostoru nazbyt a nedej bože, když přibude do rodiny někdo další. Anebo jen zatoužíte po změně.
žluté stolky.jpg

Malba

Alespoň k optickému zvětšení prostoru k bydlení napomohou vhodné barvy, volte tedy jasné, světlé, ideální je kombinovat bílé stěny s tmavším odstínem podlahy. Prostorným dojmem také působí lino nebo koberce bez vzorů, dnes je výběr opravdu bohatý, tak jistě nebude problém, najít to pravé. Co se týká stropu, vyhněte se barvám, sáhněte po osvědčené bílé nebo lehce pastelových tónech. Vyhněte se lesklým variantám.

Zařízení

Zde více jak jinde platí, že méně je více. Čím více věcí nahustíte do malého prostoru, tím to bude horší a místnost bude připomínat skladiště. Při výběru obývací stěny se orientuje na ty, které se skládají z několika malých kousků. Sedací souprava by neměla být vzorovaná, co se týká doplňků, ty volte střídmě. Na objemu místnosti přidají zrcadla a hodně světla. Pokud chcete mít v oknech závěsy, tak opravdu jen něco jemného a ve světlých barvách. Místnost vybavte větším počtem menších světel namísto jednoho velkého lustru. Spoustu místa vám také ušetří rozkládací sedací souprava, kterou nahradíte postel, navíc rozkládací gauče mívají úložné prostory. Jídelní stůl může být stejně dobrý jak na konzumaci oběda, tak při práci. Dobrou variantou jsou stolky několika velikostí, které se dají dát jeden přes druhý.
velká váza.jpg

Místnost navíc, i to jde

Pokud máte balkon, který moc nevyužíváte, můžete z něj udělat další místnost, sloužit může jako pracovna nebo relaxační koutek, obzvlášť pokud máte krásný výhled na okolí. Jestliže máte jednu velkou místnost a uvažujete o jejím rozdělení zdí, pak tu máme nápad nad nápady, místo zdi police, ty poslouží kromě rozdělení také jako nemalé úložné prostory.