Post Jobs

Křemelina

Co to je?

Křemelina je přírodní a organický zdroj rostlinného křemíku. Obsahuje 92 % SiO2, kdy část křemíku je v organické a část v anorganické formě. Dále obsahuje malé množství vápníku, selenu, zinku a hořčíku a celou řadu stopových prvků.
Křemelina Naklíčeno pro zdravíje nezpevněná sypká hornina, která je tvořená opálovými schránkami jednobuněčných řas – rozsivek. Před léty byl obsah byl obsah křemíku v běžné půdě mnohem vyšší, ale díky zběsilému užíváni pesticidů se jeho obsah značně zmenšil. Ne každé naleziště křemeliny je vhodné ke zpracování vhodné pro lidskou konzumaci.zdraví a vitalita

K čemu slouží?

Křemelina může pomáhat absorbovat viry a pomáhá tělu při napadení chřipkou. Má protizánětlivé schopnosti a velice dobře čistí střevní stěnu, čímž pomáhá k lepšímu vstřebávání zkonzumované potravy. Je rovněž vzácným přírodním produktem, který je vhodný pro parazitní léčbu (odstraňuje například roup dětský, tasemnici, škrkavky a další). Je také vysoce účinná při detoxikaci organismu. Splňuje i náročné požadavky pro použití u veganů.

Jak funguje?

Absorbuje – čistí – vyživuje.
Křemelina má tvar válečků s mnoha otvory, které mají negativní náboj. Když se množství takových válečků pohybuje skrze žaludek a trávící trakt, přitahují a absorbují do sebe bakterie, houby, prvoky, viry, pesticidy a zbytky nežádoucích látek i těžké kovy. Následně jsou vyplaveny z těla. Křemelina si poradí i s většími parazity, které poškodí a tělo je později vyloučí ven. Tento proces má za výsledek čistější a zdravější tělo, což vede k lepšímu pocitu člověka.zdravé vlasy
Křemelina je velmi tvrdá, což je příznivé pro průchod tenkým i tlustým střevem a delším používáním zbaví stěny střev usazených plísní a hlenů. V čistých střevech se netvoří polypy, vředy a rakovina. Potraviny a živiny se lépe vstřebávají do organismu, což vede k vitálnímu životu.
Křemelina obsahuje 15 přirozeně se vyskytujících minerálů, které jsou vynikající pro tělo. Podporují zdravější vlasy, kůži a nehty. Přísun minerálů ovlivňuje energii a vytrvalost.