Post Jobs

Muž má mít ploché břicho?

Jak muži zhubnou břicho? Co jim v tom brání? Pojďme s tím udělat něco již dnes, a tak se zalíbit ne jedné žene, ale hned několika desítkám! Každý jsme k tomu jednou dospěl. Najednou se vám zpomalilo spalování a začalo růst břicho. Nejen špatná životospráva jako je velký přísun alkoholu, který má obrovské množství kalorií, ale také i nezdravé jídlo. Nebo vám snad manželka či přítelkyně vaří tak dobře, že zkrátka neodoláte? Ano pakliže se muž trochu usadí, začne mu růst bříško.

muž

Pocit spokojenosti a radosti z toho, že někoho máte kdo se o vás postará vám dodá nejen na vašem sebevědomí, ale také i nějaké to kilo navíc. Každý muž přece ví, že se nejlépe kalorie spalují v posteli, jenomže co dělat pokud nemáte takový výkon nebo máte malé dítě, či je manželka dost často unavená nebo i vy, a to z přemíry práce? Není čas na to se trýznit různými dietami a vyčítat si každé sousto. Znechucené pohledy do zrcadla také hodně za hlavu, a vezměte rozum do hrsti. My muž máme oproti ženám obrovskou výhodu, že máme daleko rychlejší spalování, a proto je čas toho řádně využít. Naučte se pravidelně začít jíst, ale také i snídat. Rozvrhněte si do celého dne pauzu na jídlo a po práci nebo před prací zařaďte pohyb.

tužka

Krátké procházky vám udělají dobře jak po fyzické tak i po psychické stránce. Kdo má pejska na zahradě tak mu bude skvělým parťákem, když ho každý den pořádně vyvenčíte a velmi rychle si na to zvykne nejen on, ale také i vy. Kdo je tak zatížený prací může využít naše skvělé produkty, které vám pomohou dodat potřebné vitamíny, minerály apod. Vaše tělo nebude muset strádat a navíc si dělat třeba i nějaké ty zásoby tuku navíc. Kdo celý den nejí a večer vyjí celou lednici, ten se zajisté nemůže zbavit tuku. Tělo je chytřejší než si myslíme. Pakliže jste pod velkým stresem rozhodně nehubněte! Mohli byste se také sesypat. Naopak začněte s pravidelností jíst a také pít více tekutin, a to těch neslazených.