Post Jobs

Precizní závitník


Věřte mi, že trapézové závitníky jsou zase dalším nářadím, které mnozí pánové mají doma. Pokud třeba jste také velmi manuálně zruční a chcete mít všechno dokonale udělané, tak také předpokládám, že vaše nářadí v garáži je určitě úhledně uspořádané. Opravdu nemám ráda, když třeba k někomu jdu a po někom něco chci. A on mi potom řekne, že má všude binec a nepořádek. Takže všechno musí také někde sehnat, že prý to jednoduše v tom nepořádku musí najít. Tohle mě vždycky vadí a já jsem si řekla, že kdybych já měla mít doma takový nepořádek, tak že bych se z toho zbláznila a raději bych všechno vyházela.

Nářadí není nikdy dost.

Raději bych všechno vyházela, než abych měla doma nepořádek. Věřte tomu nebo ne, ale opravdu nemám ráda nepořádek, a to ani ne v garáži. A pokaždé, když tam partner má nějaký nepořádek v garáži, a i jeho nářadí je takové ušmudlané anebo rozházené všude, tak mu vždycky za to vynadám. Naposledy partner hledal trapézový závitník. On se mě zeptal, jestli nevím, kde je jeho trapézový závitník. Abych pravdu řekla, já ani nevím, co to je. Akorát vím, že trapéz je nějaký sval na těle člověka, ale abych věděla, co je to trapézový závitník blíž? To se asi používá při práci s plechem a nějakým podobným materiálem jako je plech.

Doma mám šikovného muže.

Jenomže jak já tohle mám vědět, jak já můžu vědět, že se trapézový závitník používá na plech. Samozřejmě že, když jsem se potom podívala na internet, abych také trochu ožila, abych si osvěžila paměť, abych věděla, co je to trapézový závitník, tak mi to tak potom došlo. Já jsem to tady vlastně už viděla. A nakonec to dopadlo tak, že to bylo zaházené přilbami na kolo. Absolutně nechápu, jak se to tam mohlo dostat, a tak partner potom se poškrábal na hlavě a on řekl, že to tam prý rychle hodil, když spěchal. Tak a je to venku. Alespoň už víme, kde partner nechal trapézový závitník.