Post Jobs

Venkovní solární sprcha

Někteří z nás letní horké dny zvládají velmi těžce. Snad každý, kdo tyto dny nenese moc dobře, se velmi rád schladí, aby si alespoň trošku ulevil. Může se jednat o schlazení v podobě bazénu nebo studené sprchy. Něco takového jistě záleží na tom, co zrovna vlastníte.
Jestliže máte bazén, pak možná nebude zahradní sprcha ani potřeba. Pokud ale bazén nemáte, pak byste si takovou venkovní solární sprchu měli pořídit. Čím dříve, tím lépe. Rozhodně tím neuděláte chybu. Ba právě naopak. Sami uvidíte, že ve výsledku budete maximálně spokojeni.
Navíc, něco takového vás vyjde pouze na pár korun. Proč si tedy takovou venkovní solární sprchu nepořídit?

zahradní sprcha

Sprchy mohou být pevné, nebo přemístitelné. Co se týká pevných, ty patří mezi nejpoužívanější. Rozhodně není třeba obávat se, že byste kvůli solární sprše museli podniknout stavební práce. Stačí pouze, abyste sprchu přikotvili k podkladu, jako je patník z betonu nebo terasa.
Co se týká těch přemístitelných, u nich je instalace velmi jednoduchá. Zvládne ji opravu každý. Stačí, abyste ji jen umístili na vámi zvolené místo a vše napojili na zahradní hadici. Není třeba využít ani žádné speciální přípojky. Nejsou ani potřeba žádné stavební práce a ani úpravy.
Venkovní solární sprcha eshop.techneco.eu vám opravdu poskytne skvělé osvěžení. Velkou výhodou je to, že funguje na solární ohřev. Není se tedy třeba obávat toho, že byste stoupli pod sprchu a pustili na sebe vodu, která by byla až moc teplá, nebo byste byli ochromeni vodou, která bude studená.
U sprch tohoto typu je možné regulovat teplotu vody podle toho, jak vám to bude příjemné.

děvče na zahradě

Sprcha je takovým ideálním řešením pro zahrádky, které nemají moc velké rozměry.
Některé ze sprch mají dokonce kohoutek i ve spodní části, který slouží pro sprchování nohou. Něco takového je velmi praktické. Spousta modelů je vybavena podložkou, aby nebylo třeba při sprchování stát přímo na trávě.
Rozhodně neváhejte, a takovou venkovní solární sprchu si pořiďte i vy.