Post Jobs

AboutYou a slevy

Máte rádi módu a styl? Nakupujete dost často na internetu, protože kamenné obchody jsou otrava? Tak to jste na správné adrese, a ještě k tomu mám tady pro vás slevový kód na první nákup!
Co to About You je?

About You sleva na první nákup je internetový obchod plný známých značek jako je například Calvin Klein, Tommy Hilfinger a spousta jiných známých a populárních značek. Náš e-shop má i aplikaci, přes kterou jednoduše nakoupíš a zaplatíš. Doručení zboží je do 3 dnů a platit lze i na dobírku či Apple pay nebo Google pay. Jsme světově známá firma a naše široké spektrum výběru zahrnuje i doplňky či obuv. Neváhejte a navštivte nás, protože u nás se oblíknete od hlavy až k patě a to doslova.

obchod

K tomu všemu, když se zaregistrujete a objednáte si, tak dostanete slevu na první nákup v hodnotě deseti https://www.vimvic.cz/clanek/jeste-stale-neumite-psat-vsemi-deseti-najdete-si-cas-to-zmenit procent. Nakupovat zde mohou muži, ženy, ale i děti. Objednáte, zaplatíte, zabalíme, dovezeme a nosíte. Pokud vám nějaký trendy kousek nesedí, můžete jej jednoduše vrátit nebo vyměnit a to zadarmo. Trendy oblečení na štíhlé, normální i oplácané ženy.

barevné košile

Taky máme velmi precizně udělaný systém a ten vám poradí s výběrem velikostí. Náš asistent je na to ideální. Stačí zadat své míry a obratem náš robot, který nám pomáhá, vám ukáže vhodnou velikost. Elegantní oblečení nebo obuv je u nás samozřejmostí. Nová kolekce se mění každý roční období, tak neváhejte ani minutu a utíkejte se podívat na naše slevy. Doporučuji vám koukat na E-shop každou chvilku, protože v každý okamžik přicházejí nové slevy, tak aby vám neutekl slevový kód na váš vysněný trendy kousek oblečení nebo módního doplňku. Spolupracujeme i s influencery, ty mají své vlastní slevové kódy až do výše pětadvaceti procent. Vyplatí se sledovat vše, co se okolo váš šustne ať vám to neuteče! Tak se běžte rychle podívat, určitě zrovna máme zrovna slevy!