Post Jobs

Ani Váš byt není nafukovací

Když se stěhujete do nového bytu, tak se Vám zdá, kolik máte místa. Než se pokoje naplní nábytkem, tak to vypadá, že se Vám tam všechno vejde. Jenže postupem času stále nakupujete další a další potřebné věci, oblečení, boty a tak dále a najednou zjistíte, že už ty věci nemáte kam dávat a že Váš byt, i když útulný a příjemný, zase tak velký není a bohužel jej nejde ani přifouknout a ani nijak jinak zvětšit a najednou řešíte otázku, kam všechno uložit, abyste o to nezakopávali každý den.

oblečení

I když se Váš byt nedá zvětšit, tak je možné do něj dostat úložné prostory navíc, které budou přesně odpovídat rozměrům a tvaru toho jednoho či dvou koutků, které ještě ve Vašem bytě jsou volné a lze je zastavit. Navrhnout vestavěné skříně přesně na míru Vašich prostor a zároveň Vašich přání a požadavků pro nás není vůbec žádný problém. Stačí jen vstoupit do naší nabídky a prohlédnout si naše návrhy vestavěných skříní Praha a vybrat si model a design, který bude odpovídat Vašim představám.

Každý návrh vestavěné skříně Praha je jinak řešený a může mít jak různé rozměry, tak také různě barevné dekory a také jiné vybavení vnitřních prostor. Sami si zvolte, který druh je pro vás nejvhodnější, jestli potřebujete více místa pro oblečení, které potřebujete pověsit na ramínka, nebo více polic pro uložení bot a dalších věcí. Samozřejmě, že Vám s výběrem rádi poradíme a pomůžeme Vám zvolit vhodný model přímo pro Vás.

obývací pokoj

U Vás doma všechno pečlivě zaměříme a to naprosto zdarma a vytvoříme Vám návrh vestavěné skříně Praha, tak aby odpovídal nejmodernějším trendům a Vašim přáním. Všechno kvalitně a přesně vyrobíme a samozřejmě také spolehlivě a dokonale smontujeme. Na celý systém máte ještě k tomu všemu pětiletou záruku. A to se přece vyplatí. Proto přijďte k nám a nechte si od nás vytvořit dokonalý úložný prostor.