Post Jobs

Žárovky nejen pro osobní vozy od těch nejlepších

Žárovky pro vozidla je možné pořídit v nejrůznějších variantách. Jak se však vyznat v těch všemožných označení, jako je H7, H1, H3, W5W a podobně? Právě v tomto ohledu mnozí řidiči tápou, protože nevědí, jaký typ pro svůj vůz vybrat. Máte to podobně nebo se v ohledu vozidlového osvětlení orientujete naprosto dokonale?
dálnice v noci

Svět osvětlení pro automobily je bohatý

Když se podíváte na všechny ty zajímavé produkty, které máte k dispozici, není se čemu divit, když jde z toho hlava kolem. Není totiž vůbec jednoduché vědět, co které osvětlení dokáže a proč byste měli koupit právě to. Jako příklad je možné vzít autožárovku H7. Právě označení H7 je označení pro žárovku, která se běžně využívá pro přední světlomety automobilů. Můžete ji proto využít při zapnutí potkávacích, dálkových nebo i mlhových světel. Nejčastěji jde o halogenovou žárovku o výkonu 55W, která je zapojena do vozidla prostřednictvím patice PX26s.
orezlé auto

Jak vědět, že vaše vozidlo potřebuje právě H7?

Abyste měli jasno v tom, co váš automobil potřebuje a co nikoliv, je dobré podívat se do manuálu, případě se zeptat někoho technicky zdatnějšího. Právě tam najdete veškeré potřebné informace, které byste měli hledat, https://www.zbozi.cz/hledani/%3Fq%3Dhledat když vám jde o precizní osvětlení vašeho vozidla, a to bez ohledu na to, zdali jezdíte v osobním voze, kamionu nebo v traktoru.

Pro vaše vozidlo jen to nejlepší

Určitě nechcete riskovat, že se vám světlomety rozbijí v té nejméně vhodné chvíli. Přitom i to se poměrně běžně děje, neboť počasí v České republice je nevyzpytatelné, a proto větší zimy nebo horka mohou zapříčinit tomu, že vaše osvětlení nebude fungovat tak, jak byste si přáli. Je proto na místě vybírat si tak, abyste mohli být spokojeni i v rámci spolehlivosti, kterou byste v ohledu světel neměli zanedbávat. Když se však rozhodnete pro moderní a kvalitní výrobky značky Osram nebo Philips, neprohloupíte.