Post Jobs

Kde seženete v budoucnosti velký obnos peněz, aniž byste museli zastavovat dům?

Je dobré myslet na horší časy už v době, kdy na ty horší časy začíná pomalu blýskat. Spousta z nás má přichystané nějaké ty rezervy pro případ, že se stane neočekáváná událost, která si najednou vyžádá velkých finančních obnosů, které by si normální člověk, zaměstnaný někde v závodě, určitě najednou dovolit nemohl shromáždit v tak krátkém časovém horizontu. Přesně pro tyto případy jsou tu výhodné nabídky spořitelen, které svým klientům dávají neocenitelnou výpomoc právě v takovýchto situacích.
koloběh peněz.png

Dejme tomu, že si spoříte na nějakém spořicím účtu. Máte tam, kupříkladu, sto tisíc – spolu se státním příspěvkem a se vším všudy. Takové spoření máte na určitou dobu, po které buďto zvedáte hranici nebo si vezmete peníze a čau. ANEBO si můžete vzít výhodný úvěr s velmi dobrými podmínkami, které jinde nedostanete, až na trojnásobek nashromážděné částky. Ideální je to, že si splátky můžete doslova dát tak, jak vy chcete. Zároveň můžete úvěr kdykoliv předčasně splatit, což je bezesporu největší výhoda. Zvláště, pokud budete mít za sebou dobrou spolupráci a historii, není vůbec problém poskytnout úvěrů v budoucnosti více najednou.
klíč před domkem.jpg

Nejčastěji se takto spoří mladým do života

Nikdo nechce, aby děti zažívaly stejná muka jako rodiče. A přesně proto jim rodiče pomalu, ale jistě, spoří na podobných účtech. Spolu se státním příspěvkem se může taková částka vyšplhat do pěkné výše, a vy si tak můžete být jisti, že i vaše děti budou mít nárok na tento dobrý úvěr.

Ne všichni ale spořili

Pokud jste jedni z těch, kteří si takto nespořili a nespoří, možná pro vás bude vhodnější nějaká společnost, která poskytuje hypotéky. Největším nebezpečím je to, že pokud nebudete řádně splácet, může se vám stát, že budete na ulici. To se ale může stát všude. Hlavně je důležité se z těch peněz nezbláznit a řádně splácet, jinak v konečném důsledku zaplatíte více, než byste chtěli.