Post Jobs

Rozpalte své mozkové závity s únikovou hrou!

Máte plnou hlavu starostí a nedokážete vypnout ani o víkendu? Potřebujete se pořádně odreagovat, protože vás vaše všednodenní starosti velmi vyčerpávají? Chcete se konečně bezstarostně pobavit a získat nové zážitky s vašimi přáteli? V tom případě vstupte do únikové místnosti ve vašem městě a na práci spolehlivě zapomenete.

spionáž

Úniková hra v Kutné Hoře anebo případně na jiném místě, které máte zrovna po ruce, vám dokonale vyčistí hlavu. Jisté je, že po dobu jejího trvání, což je hodina a čtvrt času, nebudete rozhodně myslet na nic jiného. Ovšem dost pravděpodobné je i to, že si skvělé zážitky ponesete v hlavě ještě hodně dlouho, tím spíše, že půjde o vaše společné dobrodružství s lidmi, které máte rádi.

Staňte se hlavním hrdinou napínavého dobrodružství!

Úniková hra k nám doputovala až z opravdu hodně velké dálky a o jejím úspěchu svědčí to, že se únikové místnosti objevují napříč celou republikou. Tento typ zábavy neláká zdaleka jen milovníky počítačových her „hledaček“, které jsou předlohou této hry, ale také všechny ostatní lidi, kteří mají rádi napětí a tajemno a milují řešení záhad. Máte tak jedinečnou příležitost prožít naživo to, co prožívají hrdinové vašich oblíbených filmů anebo právě hrdinové zmíněných počítačových her. I vy se tak na nějaký čas ocitnete v tajemné místnosti, kde budete muset přijít na kloub složité záhady, jež se před vámi bude postupně zjevovat. Jakmile rozluštíte jednu šifru, zavede vás k další, a tak to půjde pořád dokola, než dáte dohromady celý řetězec souvislostí, ve kterém je skryta odpověď na ústřední otázku.

obsha

Hra se hraje ve dvou až pěti členném týmu a záleží jen na vás, koho s sebou vtáhnete do hry. Mohou to být vaši nejlepší přátelé, stejně tak jako lidé, které si přejete blíže poznat. Jedná se o ideální příležitost k team buildingu, jak pro pracovní, tak i pro všechny jiné kolektivy.
A také se jedná o možný nevšední dárek – poukaz na skvělé zážitky pro všechny vaše blízké.