Post Jobs

Úklid po večírku, a jak si jej usnadnit

Zajistit občerstvení, zvolit správnou hudbu, zařídit výzdobu, pozvat hosty. Oslava může začít. Vše to působí zábavně, až do doby, než oslava skončí, a nastane čas úklidu. A všichni víme, že čím větší je zábava, tím větší bude výsledný nepořádek. Jak to udělat, aby vám úklid nezabral celý den?

balonky v bazénu

Nádobí

Asi nejhorší na úklidu po večírku je umývání nádobí. Do myčky se to všechno nevejde, a tak chtě nechtě musíte drhnout talíře v rukou, hezky ve stoje u dřezu. Tento problém má naštěstí jednoduché řešení, a tím je jednorázové nádobí. Party talířky Goldpress a jednorázové kelímky se skvělým designem seženete například na stránkách firmy Goldpress, a můžete je použít na jakýkoliv druh oslavy, protože vypadají stylově, a jsou ekologické. Jedná se totiž o papírové talířky i papírové kelímky, které se snadno rozloží, a po oslavě je můžete jednoduše vyhodit, namísto hodinového drhnutí nádobí. Jednoduše je vhodíte do kontejneru na papír, a máte o práci méně.

Při přípravě občerstvení se však mnohé nádobí také umaže, a proto pokud je to možné, zkuste raději využít služeb cateringu, který vám všechny ty dobroty připraví, a přiveze až k vám domů.

slavnostní občerstvení

Stoly a židle

Ačkoliv jsou vaši hosté jistě velmi kultivovaní lidé, sem tam se zkrátka něco vylije, něco ukápne, nebo se nadrobí, a stoly jsou po oslavě ve stavu, kdy můžete drhnout, drhnout, a zase drhnout. I tento problém však můžete vyřešit snadno a rychle, pokud pokryjete stoly ubrusy. Můžete zvolit jednorázové papírové ubrusy, nebo látkové, které po oslavě hodíte do pračky. Rovněž židle pak ochráníte návleky, které seženete v prodejnách s nábytkem, nebo za pár korun na Aliexpressu, a po použití je vyperete v pračce.

Pronájem

Pokud se však nechcete zabývat ani s umýváním podlah, polic, a všeho, co hosté zaneřádí, nemusíte oslavu pořádat ve svém domově, ale jednoduše si pronajměte místo, kde vše uspořádáte. Ať už zvolíte vinný sklípek, dětské centrum, nebo restauraci, máte jistotu, že o úklid se někdo postará za vás, a vy tak po oslavě pouze zaplatíte účet, a odejdete domů jako ostatní hosté.