Post Jobs

Jaký si pořídit kryt pro chytrý telefon Honor 8A

Když si berete s sebou na dovolenou notebook, cestujete s ním ve vlaku, v autobuse či v autě, pravděpodobně jej budete mít uložený v nějakém batůžku, tašce nebo alespoň v ochranném pouzdře. Stejný postup byste měli zachovat i u chytrých telefonů, zvláště tehdy, jde-li o dražší modely, a nepovažujete je za pouhé spotřební zboží, které vyměníte za nové po pár týdnech užívání.

dva mobilní telefony

Někteří lidé věnují zabezpečení telefonů značnou pozornost a investují do obalů či krytů nemalé prostředky, ve snaze maximálně přístroj uchránit před poškozením. Kromě speciálních vodotěsných, prachotěsných a odolných vůči pádu z větších výšek, se prodávají i obaly pro běžné spotřebitele, kteří využívají mobil v relativně bezpečném prostředí domácnosti, kanceláře či na procházce po ulici nebo městském parku. Jsou to zpravidla dva základní typy – silikonové vaničky a flipová (knížková) pouzdra.

mobil v ruce

Chcete-li základní ochranu, vyberte si silikon – on to vlastně není silikon, je to vanička zhotovená z termoplastického polyuretanu, poměrně pevného a zároveň pružného, příjemného na dotek. Postačí k tomu, aby byl mobil chráněný z boku a ze zadní strany, a když jej doplníte ochranným tvrzeným sklem, máte optimální zabezpečení pro časté využívání mobilu, tedy zejména pro situace, kdy jej máte převážně v ruce a pracujete na dotykovém displeji.

Chcete-li atraktivní vzhled, dejte přednost flipu – flipová neboli knížková pouzdra svým vzhledem připomínají kapesní diáře. Vypadají skutečně elegantně, vyrábí se navíc v mnoha barvách a s různými motivy a stávají se v některých případech i módním doplňkem, ovšem zároveň praktickým a funkčním. Uvnitř flipového krytu pro Honor 8A je obvykle zasazena zmiňovaná vanička z TPU a díky předním zavíracím deskám tak máte mobil chráněný ze všech stran a nepotřebujete již tvrzené sklo.