Post Jobs

Po čem muži touží

Kvalitních českých komedií není zase tak mnoho. Obvykle se česká komedie pohybuje v rovině průměrnosti přesně v tom duchu „neurazí, nenadchne“. Na odreagování a zasmání dobrý, ale nic moc. Některé komedie jsou prostoupeny také dramatem a to je potom dost obtížné vnímat komediální i tragickou rovinu příběhu, ti tvůrci snad nemají s běžným divákem žádné slitování. V posledním desetiletí mezi velmi úspěšné komedie řadíme například Ženy v pokušení, Teorie tygra nebo Po čem muži touží. Pojďme si o poslední z nich říci pár slov.
Po čem muži touží, patří nepochybně mezi velmi úspěšný filmový počin konce roku 2018. Jedná se v podstatě o remake slavné komedie – Po čem ženy touží s Melem Gibsonem v hlavní roli.
 naviják projektor

Po čem ženy touží

Remake obvykle jen těží z úspěšnosti původního díla, ale občas se podaří, že překoná původní dílo. To se povedlo i českým tvůrcům ve filmu Po čem muži touží.
Hlavní roli zde ztvárnila Anna Polívková, která opět projevila svůj geniální komediální talent. Ovšem ani ostatní herci nezaostávají. Ať už se jedná o Jiřího Langmajera v roli šovinistického šéfredaktora nebo, vědmy Zoltány, kterou hraje Pavla Tomicová, kamaráda Čestmíra v podání Matěje Hádka a v neposlední řadě půvabná Táňa Pauhofová jako šéfredaktorka Leona.
Jak už to u úspěšných komedií bývá, příběh je prostá. Hlavní hrdina Karel Král je šéfredaktor časopisu Playboy.
pohled na slunce
Je to suverén a cynik, který oplývá nekritickým sebevědomím. To je velmi otřeseno, když je sesazen z funkce a na jeho místo je jmenována šéfredaktorka Leona. Vyjádří se něco ve smyslu, že ženy se mají lépe a že by si přál být ženou a tak by to teprve dokázal rozjet. Ráno se pak probouzí v ženském těle. Karel je zděšen z toho, že se stává Karlou, nicméně časem se rozhodne své ženské identity využít při likvidaci Leony. Ale jak to chodí, nakonec se do krásné Leony zamiluje.