Post Jobs

Svítí zelená, hrajeme

Počítačových her je víc než dost, každý si najde to, co mu sedne nejvíce. Internet hráčům, ale umožňuje to co, nic jiného ne. Hrát s přáteli nebo s úplnými cizinci na úplně opačné straně zeměkoule.
Dokud hráči mají připojení k wifi, nebo internetu hrají jako nikde jinde, komunikace s ostatními hráči je jim umožněna pomocí chatu, nebo nenáročných programů umožňující zvukový nebo video přenos, mezi takové patří například Skype, Teamspeak3 nebo Mumble, způsob komunikace si volí už samotní hráči. Máte-li tedy zapnutý mikrák a nehlavě nasazená sluchátka, je čas se pustit do hry.
bílý nápis JOIN na zeleném poli
Ty nejpopulárnější tituly, jsou ty, které umožňují hráčům hrát v teamech a dosáhnout určitého odlišení na základě jejich vlastních zkušeností, tak zvaného ranku. U takových her se pak pořádají celosvětové soutěže a turnaje, ve kterých se utkají hráči z nejrůznějších konců světa. Takovými hrami je například Leauge of Legends ve zkratce LoL od Riot Games. Tuto hru je možno hrát v teamech po pěti nebo po třech. Cíl je jednoduchý za pomocí šampiónů, za které hráči hrají, porazit ty nepřátelské a zničit jejich základnu. Tato hra, se v nedávné době dočkala i velice populárnímu typu hry zvaný chess game, kdy se jedná o prosté skládání hrdinů, kteří se kombinují do silnějších a pomocí automatických bitev, tak porážet ty, kteří neměli to štěstí na vhodné kombinace.
černá klávesnice
Mezi populární online hry, ale patří i MMORPG (massively multiplayer online role-playing game), you nejhranější je bezesporu World of Warcraft, která si během dlouhé doby vybudovala stabilní hráčskou komunitu, Hra pod zkratkou WoW od společnosti Blizzard si vydobyla díky své nápaditosti a neustálým vychytávkám velký obdiv.
Online hry a jejich hlavní hrdinové, ale udivují hráče i mimo herní svět, a to v podobě cosplay, kdy se jejich mnozí nadšenci převlíkají za jejich nejoblíbenější hrdiny, online hraní nás zkrátka baví a spojuje.