Post Jobs

Vyvarujte se těchto vlastností, a staňte se úspěšnými!

Každý člověk, co se chce stát úspěšným pro to musí něco obětovat. Ať už se jedná o kariéru nebo změnu životního stylu, celá tato proměna vyžaduje jistou oběť. Jsem si jist, že kdokoliv, kdo uvažuje o změně svého já, máte minimálně jednu vlastnost z následujícího seznamu. Pokud se sebou vážně chcete něco udělat, omezte nebo zcela eliminujte tyto vlastnosti.

potřes rukou

· Alkoholismus

Prosperující jedinec rozhodně nenasává alkohol jako duha. Přiznejte si, ruku na srdce, už jste osobně viděli nějakého businessmana, který se v jednom kuse poflakuje po barech a lije do sebe jednoho panáka za druhým? Vylučte ty muže a ženy, které jste viděli ve filmech a seriálech!

· Feťák

S chlastem rovněž souvisí braní drog. Rozhodně není pastva pro oči, když vám z obleku nebo šatů vypadne injekční stříkačka nebo pytlíček s pervitinem. Ve firmě také nezískáte kloudné pohledy zaměstnanců, když budete bledí jako jogurt, nebo budete mít halucinace, že váš asistent či asistentka je kráva Milka.

kravata na zemi

· Partymaster

Jasně, obecně se očekává, že si prosperující lidé mohou někdy trochu „rozšoupnout“ a vyrazit si někam na velkou party. Ovšem jen někdy. Rozhodně vám nepomůže, když budete každou chvilku viděni na mejdanech všech druhů.

· Děvkař

Jste typ člověka, který střídá své partnery nebo partnerky jako ponožky? Každou chvíli se rozcházíte a na Facebooku jednou za čtrnáct dní měníte svůj rodinný stav ze „svobodný“ na „zadaný“ a zas naopak? Uvědomte si, že lidé mají oči a používají je. Sledují vás. Vážně chcete, aby si o vás všichni mysleli, že máte spoustu peněz, jste populární jedinec, ale děvkař? To asi vaší reputaci nepomůže, nemyslíte?

· Egoista

Neustále střídaní partnerů je slabý odvar oproti někomu, kdo si žije ve vlastním světě, považuje se za jednoho z nejlepších a všechny kolem sebe bere jako naprosté nuly. Kroťte své ego, nebuďte arogantní a povýšený. Osoby, kteří jsou kolem vás jsou lidé jako vy. A každý má své chyby, stejně jako vaše maličkost, byť si myslíte, že jste bezchybný. Vězte, že nejste. Nemějte nafouklou hlavu, buďte v pohodě.

úspěšný „kravaťák“

· Drbna

Sem tam si všichni rádi poslechneme nějaké drby, co se šíří v našem okolí, ale snažte se nebýt zdrojem těchto pikantností, a zvláště těch falešných. Nepomlouvejte své kolegy, přátelé a rodinu. Nikdy nevíte, kdy se vám to vrátí jako boomerang.

· Pecivál

Máte-li vidinu kupy peněz, úspěchu a slávy, logicky pro to musíte něco udělat. Když budete jen sedět a nečinně hledět do neznáma, do monitoru, televize nebo knih, rozhodně svůj sen takto neuskutečníte. Vstaňte, rozběhněte se, řekněte si, že to zvládnete, a začněte na sobě makat! Neodkládejte to na zítřek, protože zítřejší den nebude nijak odlišný. Kopněte se do zadku hned!

· Špindíra

Vrchol všeho je, když budete nosit špinavé a nestylové oblečení. Ani se nepokoušejte vůbec vyjít ven za předpokladu, že máte roztrhaný oblek či šaty. Začátky jsou velice těžké, a to v každém ohledu a je obtížné získat velkou sumu, abyste si mohli dovolit značkový oděv, ale když vyjdete takto ven, bude to ještě horší